Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g
Skladem
Naše hodnocení
Pravá mořská sůl, RealSalt™, je nerafinovaná sůl plné, ale zároveň jemné sladko-slané chuti bez chemických příměsí, přidaného jódu a přípravků na zlepšování sypkosti.
Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující minerální... Více informací
Informace o Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g
Následující e-shopy prodávají Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
*Toto zboží si můžete exkluzivně zakoupit již za: 325 Kč
Popis produktu
Pravá mořská sůl, RealSalt™, je nerafinovaná sůl plné, ale zároveň jemné sladko-slané chuti bez chemických příměsí, přidaného jódu a přípravků na zlepšování sypkosti.
Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující minerální látky (60+), a byla vytěžena z jednoho ze dvou nejstarších přírodních zdrojů na zemi, ze starověkého "Sundance Moře", které se kdysi nacházelo na obrovském území, které pokrývalo i oblast, kde se dnes nachází Redmond v Utahu. Druhý nejstarší zdroj na zemi je sůl Himalájská.
RealSalt™ sůl je přes 200 miliónů let stará a je jedinečně panensky čistá - společnost Redmond ji těží a zpracovává v podobě v jaké je pod zemí uložená po milióny let, absolutně nevystavená modernímu znečištění. Tato sůl je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v USA.
Je to nejprodávanější pravá mořská sůl v USA a její osobitá chuť byla oceněna v roce 2002, kdy obdržela Zlatou Medaili v kategorii "Nejchutnější přírodní sůl" od Amerického Kuchařského Institutu.
Obsah
O produktu
Co je "košer" sůl
Složení
Něco navíc
Ve zkratce
Nejprodávanější přírodní mořská sůl v USA, těžena v Utahu, oblast Redmond, vzácná vysoko-pouštní oblast
Na trhu již přes 30 let, nespočet spokojených zákazníků
Držitelka Zlaté Medaile Amerického Kuchařského Institutu za „Nejchutnější přírodní sůl“
Nerafinovaná, zachovaná v původním stavu s obsahem více jak 60 minerálních látek
Má unikátní „sladko-slanou“ příchuť
Neobsahuje žádné chemické příměsi, přidaný jód či lepek
Její stáří se geology odhaduje na 250 milionů let, jeden z nejstarších přírodních zdrojů na zemi (bývalé pravěké moře Sundance)
Co je to tzv. košer nebo-li vločková sůl?
V poslední době je termín „košer“ používán poněkud zmateně, protože existují dvě vysvětlení „košer soli“. Zatímco jsou všechny produkty RealSalt™ oceněné "košer" certifikátem od Ortodoxní Unie (OU), a proto schválené jako vhodné pro židovskou komunitu, "Košer sůl" představuje sůl, jejíž krystalky mají o něco větší velikost.
Takže pokud recept vyžaduje „košer sůl“, stačí sáhnout po soli RealSalt™ Košer a užít si její neocenitelnou chuť. Košer sůl se také často nazývá vločková sůl kvůli tvaru krystalků, jež se dají hezky rozmělnit v ruce. Je pochopitelné, že má své jméno odvozené z židovské kuchyně, kde se maso připravuje speciálním způsobem - je zde potřeba sůl, která tzv. přilne.
Košer sůl se získává speciálním odpařováním mořské soli Real Salt.
Skutečná sůl a složení lidské krve
Přírodní krystalická sůl jako ta Redmondská je mnohem více než jen chlorid sodný: skládá se totiž nejen ze dvou, ale z více než 60 stopových prvků. Jsou to přesně ty přírodní prvky, ze kterých se skládá naše tělo, a ze kterých kdysi vznikl náš život v praoceáně. V krvi člověka se nachází přibližně 0,9% chloridu sodného a chemické složení mořské vody, co se obsahu soli týká, je podobné složení plazmy lidské krve.
Slaná voda je také přirozeným prostředím, ve kterém se vyvíjí lidský plod. Je opravdu překvapivé, že krev má dodnes stejnou koncentraci roztoku vody a soli, nebo-li solanky, jaký měla voda v praoceánu v době, kdy život opustil moře. Tato solanka v našem těle protéká po více než 90 tisících kilometrech tekutinových drah a zajišťuje stále vyrovnané a regulované udržování tělesných funkcí našeho organismu. Pravá sůl je proto pro naše zdraví nesmírně důležitá.
Různé druhy velikostí krystalků
U soli Real salt si můžete vybrat mezi:
solí namletou na pudr, která je nejvohodnější na pečení, přípravu popcornu, výplach nosu nebo fermentaci zeleniny
jemně mletou na běžné vaření
vločkovou sůl na speciální úpravu masa, na nakládání masa nebo ryb (anglicky se nazývá kosher)
hrubě mletou do mlýnku a na vaření
Něco k zamyšlení
Vzpomeňte si na pohádku o másle a jeho náhražce margarínu, kterou nás po mnoho let krmili nadnárodní společnosti typu Unilever a Nestlé ve spojení s lékaři a médii. Mělo to být pro naše zdraví lepší než pravé máslo...
Ve skutečnosti to bylo lepší pouze pro jejich kapsy a obdržené zisky na úkor lidského zdraví - ostatně jako u všeho, co tyto společnosti vyrábí a prodávají. A jak to všechno nakonec dopadlo už dnes víme. Hromadně se všichni vracíme k máslu, protože je prostě nejlepší. Stejně tak pravá nerafinovaná sůl.
Více informací o této soli najdete ZDE
Produkt Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g z kategorie kuchyňská sůl si můžete zakoupit v internetovém obchodě PraveBio.cz za cenu 325 Kč.
Informace o Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g
Často kladené otázky k Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g
Jaká je cena Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g?
Produkt Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g můžete koupit již od 325Kč v eshopu PraveBio.cz.
Kde můžete koupit Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g?
Tento produkt Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g si můžete zakoupit například v obchodě PraveBio.cz.
Je Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g skladem?
Ano momentálně je produkt Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g skladem. Dostupný ho má i obchod PraveBio.cz.
What is the EAN code of Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g?
EAN kód pro Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g je: 0018788101603
Hodnocení zákazníků
Hodnocení zákazníků
5.0
(12 Hodnocení)
5
100%
4
30%
3
15%
2
6%
1
10%
Hodnocení a recenze
Pavel Rychlý
06 Března, 2023
Po dobu dvou týdnů jsem pátral po nejlepší kuchyňská sůl a nakonec jsem zvolil Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g a po několika dnech používání mohu konstatovat, že jsem si vybral skvěle.
Lucie Bělebrádková
12 Dubna, 2023
Při rozhodování se vždy řídím kladnými hodnoceními! Z tohoto důvodu jsem se nakonec rozhodla Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g a zdá se, že jsem se rozhodla správně. Lucie.
Pavel Bauer
19 Dubna, 2023
Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g jakmile jsem zahlédl tuto cenovou nabídku, ihned jsem provedl objednávku! Neexistuje lepší výrobek v této kategorii kuchyňská sůl.
Martin Novák
06 Května, 2023
Měl jsem trochu obavy ohledně kvality, protože v této kategorii kuchyňská sůl existuje možnost, že narazíte na nekvalitní zboží. Co se týče tohoto produktu Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g se můžu zaručit. Je fakt fajn. Petr.
Karel Přibyl
12 Dubna, 2023
Podle mého názoru je to průměrný produkt, který neurazí.
Adéla Rychterová
10 Června, 2023
Web ketorecenze.cz mě vždy inspiruje k nákupu. Tentokrát jsem se rozhodla pro Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g na základě recenzí a zkušeností uživatelů jsem se opět rozhodla a opět jsem naprosto spokojená..
Tomáš Jedno
20 Července, 2023
Používám Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g od samého začátku, kdy byl produkt uveden na trh. Věřím, že kdyby každý spokojený uživatel napsal recenzi, jiný produkt by neměl šanci na prodej..
Romana Dvorská
2 Srpna, 2023
Bohužel jsem musela podat reklamaci. Ale k mému překvapení byl prodejce naprosto vstřícný a okamžitě vyšel mému požadavku vstříc. Výměna vadného kusu za nový při reklamaci bez dalšího poplatku mě potěšila a získala jsem tak pozitivní dojem. Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g bez problému využívám. Romana.
Jiří Kára
20 Srpna, 2023
Plánoval jsem si vybrat dárek z dané kategorie kuchyňská sůl avšak jakmile jsem ho obdržel, byl jsem tak ohromen jeho kvalitou a zpracováním, že Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g byl jsem nucen si ho nechat... Nedoporučuji, pokud máte záměr udělat někomu radost..
Po dobu dvou týdnů jsem pátral po nejlepší kuchyňská sůl a nakonec jsem zvolil Redmond | Real Salt™ - Vločková mořská sůl - 55 g, 283 g, 454 g Obsah: 454 g a po několika dnech používání mohu konstatovat, že jsem si vybral skvěle.