Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g
Skladem
Naše hodnocení
Výživný bio balzám na rty se svěží, avšak nevtíravou silicí z máty. Na rtech zanechává velmi svěží, jakoby "větrový" pocit a rty také mírně prokrvuje a díky tomu i lehce zvětšuje. Balzám je založen na síle včelího vosku, rostlinných... Více informací
Informace o Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g
Následující e-shopy prodávají Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
*Toto zboží si můžete exkluzivně zakoupit již za: 139 Kč
Popis produktu
Výživný bio balzám na rty se svěží, avšak nevtíravou silicí z máty. Na rtech zanechává velmi svěží, jakoby "větrový" pocit a rty také mírně prokrvuje a díky tomu i lehce zvětšuje. Balzám je založen na síle včelího vosku, rostlinných másel a olejů.
Perfektní složení zajistí nejen dokonale hebké rty, ale zároveň jemné kůžičce rtů poskytne ochranu před nepříznivými vlivy.
Přináší okamžitou úlevu popraskaným a vysušeným rtům.
Pomáda podporuje přirozenou ochrannou a regenerační funkci pokožky a na rtech vydrží opravdu dlouho.
Klíčové složky
BIO VČELÍ VOSK (Cera Flava) - Zjemňuje pokožku a má antioxidační vlastnosti. Pokožku chrání a zvláčňuje, je bohatý na vitamín A. Obsahuje až 284 různých prospěšných složek. Nejvýznamnější jsou monoestery a diestery nasycených a nenasycených uhlovodíků, volných mastných kyselin a hydroxypolyesterů. Díky jeho konzistenci a fyzikálním vlastnostem zajišťuje v krémech správnou konzistenci. BIO vosk zaručuje přírodní čistotu včelího produktu bez chemického znečištění a pokožka je díky němu hebká a vláčná. BIO vosk si zachovává původní léčivé účinky a je zdravotně nezávadný pro vás i včely.
BIO SLUNEČNICOVÝ OLEJ (Helianthus Annuus) - pro své detoxikační účinky je to druhý (po sezamovém) nejčastěji využívaný olej v ayurvédské tělové terapii. Je mírně zahřívací a má velmi dobré regenerační účinky. Obsahuje vysoké množství vitamínu A, B, D, E a minerálů, proto je i vhodným podpůrným prostředkem k ošetření problematické pleti. Tento za studena lisovaný slunečnicový olej je navíc upravený Pí technologií, která ještě více zdokonaluje využitelnost obsažených bioaktivních látek pro lidský organizmus.
BIO BAMBUCKÉ MÁSLO (Butyrospermum Parkii) - nejkvalitnější máslo má vysoký obsah bioaktivních látek jako jsou antioxidanty, vitamíny A, D, E, F, K, mastné kyseliny, fytosteroly a spoustu jiných cenných látek, které vaši pokožku dokonale vyživí, uzamknou v pleti vlhkost a obnoví ochranný film. Bambucké máslo zanechá pokožku rtů neskutečně hebkou a vláčnou.
BIO KAKAOVÉ MÁSLO (Theobroma Cacao) - podporuje zdravý lesk pleti, zvláčňuje ji, hydratuje, dodává jí antioxidanty a díky všem těmto účinkům bojuje proti stárnutí a vráskám. Obsahuje polyphenol (CMP), který zabraňuje produkci imunoglobulinu, který způsobuje dermatitidu/ekzémy.
NON GMO VITAMÍN E (Tocopherol) - Alfa-tokoferol, v tucích rozpustný vitamín, se přirozeně vyskytuje především v rostlinných olejích a obilných klíčcích. Při aplikaci na pokožku podporuje její hydrataci, vláčnost a hebkost. Všechny tyto jeho účinky souvisí především s antioxidační aktivitou – schopností odstraňovat volné radikály, které vznikají v důsledku působení různých typů záření a chemických či jiných nežádoucích vlivů životního prostředí. Při zevním použití chrání tak buňky pokožky před poškozením, zpomaluje proces stárnutí a přispívá k pružnosti, hebkosti a mladistvému vzhledu pokožky.
EO MÁTA PEPRNÁ (Mentha Piperita) - obsahuje vitamíny A a C, a množství minerálních látek, jako jsou mangan, železo, hořčík, kalcium, draslík, měď a kyselinu listovou, které ve spojení s pokožkou mají dezinfekční a antibakteriální účinek. Olej působí proti vzniku zánětlivých procesů a zlepšuje prokrvení a vyznačuje se osvěžujícími a povzbuzujícími vlastnostmi na celý organismus. Esenciální olej máty peprné působí dezinfekčně, což přijde velmi vhod, pokud trpíte na opary a různé infekce kolem rtů, hlavně v zimě.
Bez krutosti
Žádné výrobky značky Organic Essence nejsou testovány na zvířatech. Bio složky ve všech výrobcích Organic Essence nevyžadují testování na zvířatech, protože jejich účinky jsou již prokázány a dobře známy. Na rozdíl nových syntetických chemikálií, které vyžadují testování na zvířatech, aby se vyloučily jejich možné negativní účinky.
Průkopníci zero waste
Ekologické obaly značky Organic Essence jsou plně rozložitelné. A to včetně průhledné ochranné pásky, barev a lepidla. Představujete si biologicky rozložitelný obal jako nevzhlednou hnědou hmotu? Ekologické obaly značky Organic Essence vám vyrazí dech. Jsou umělecky navržené spoluzakladatelkou firmy, paní Gail, přitahují pozornost nádhernými barvami a odráží se v nich radostný duch Kalifornie a svobodného přístupu k životu. Organic Essence se zaměřuje na život bez obalů již od roku 2008. Majitelé i zaměstnanci jsou skuteční zastánci čistého životního prostředí, bio agrikultury a společně s dalšími výrobci se v USA angažují v nekonečném boji proti GMO a masové produkci potravin.
Mezinárodní bio certifikace USDA Organic
Organic Essence výrobky jsou certifikovány USDA Organic a toto logo najdete na všech jejich produktech. Certifikaci jim zajišťuje třetí největší certifikační společnost v Kalifornii, Organic Certifiers. Osvědčení USDA Organic je americkou formou certifikace pro kontrolované bio zemědělství. Cílem této federální organizace je mimo jiné podpora obchodu, zemědělské ekologické výroby a venkovských komunit, a ochrana životního prostředí.
Logo USDA Organic zaručuje, že produkt obsahuje minimálně 95 % složek z ekologického zemědělství, a dodržování všech podmínek je kontrolováno několikrát ročně. USDA Organic zakazuje používání geneticky modifikovaných surovin, umělých hnojiv a pesticidů a jiných chemických produktů negativně ovlivňujících zdraví. To znamená, že celková výroba a zpracování veškerých výrobků Organic Essence je od počátku až do konce podrobně kontrolována a schválena v souladu s těmi nejpřísnějšími normami na světě a neprochází vůbec žádným chemickým zpracováním.
Produkt Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g z kategorie balzámy na rty si můžete zakoupit v internetovém obchodě PraveBio.cz za cenu 139 Kč.
Informace o Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g
Často kladené otázky k Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g
Jaká je cena Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g?
Produkt Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g můžete koupit již od 139Kč v eshopu PraveBio.cz.
Kde můžete koupit Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g?
Tento produkt Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g si můžete zakoupit například v obchodě PraveBio.cz.
Je Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g skladem?
Ano momentálně je produkt Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g skladem. Dostupný ho má i obchod PraveBio.cz.
What is the EAN code of Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g?
EAN kód pro Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g je: 0877173001321
Hodnocení zákazníků
Hodnocení zákazníků
5.0
(12 Hodnocení)
5
100%
4
30%
3
15%
2
6%
1
10%
Hodnocení a recenze
Pavel Rychlý
06 Března, 2023
Po dobu dvou týdnů jsem pátral po nejlepší balzámy na rty a nakonec jsem zvolil Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g a po několika dnech používání mohu konstatovat, že jsem si vybral skvěle.
Lucie Bělebrádková
12 Dubna, 2023
Při rozhodování se vždy řídím kladnými hodnoceními! Z tohoto důvodu jsem se nakonec rozhodla Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g a zdá se, že jsem se rozhodla správně. Lucie.
Pavel Bauer
19 Dubna, 2023
Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g jakmile jsem zahlédl tuto cenovou nabídku, ihned jsem provedl objednávku! Neexistuje lepší výrobek v této kategorii balzámy na rty.
Martin Novák
06 Května, 2023
Měl jsem trochu obavy ohledně kvality, protože v této kategorii balzámy na rty existuje možnost, že narazíte na nekvalitní zboží. Co se týče tohoto produktu Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g se můžu zaručit. Je fakt fajn. Petr.
Karel Přibyl
12 Dubna, 2023
Podle mého názoru je to průměrný produkt, který neurazí.
Adéla Rychterová
10 Června, 2023
Web ketorecenze.cz mě vždy inspiruje k nákupu. Tentokrát jsem se rozhodla pro Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g na základě recenzí a zkušeností uživatelů jsem se opět rozhodla a opět jsem naprosto spokojená..
Tomáš Jedno
20 Července, 2023
Používám Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g od samého začátku, kdy byl produkt uveden na trh. Věřím, že kdyby každý spokojený uživatel napsal recenzi, jiný produkt by neměl šanci na prodej..
Romana Dvorská
2 Srpna, 2023
Bohužel jsem musela podat reklamaci. Ale k mému překvapení byl prodejce naprosto vstřícný a okamžitě vyšel mému požadavku vstříc. Výměna vadného kusu za nový při reklamaci bez dalšího poplatku mě potěšila a získala jsem tak pozitivní dojem. Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g bez problému využívám. Romana.
Jiří Kára
20 Srpna, 2023
Plánoval jsem si vybrat dárek z dané kategorie balzámy na rty avšak jakmile jsem ho obdržel, byl jsem tak ohromen jeho kvalitou a zpracováním, že Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g byl jsem nucen si ho nechat... Nedoporučuji, pokud máte záměr udělat někomu radost..
Po dobu dvou týdnů jsem pátral po nejlepší balzámy na rty a nakonec jsem zvolil Organic Essence | Bio Výživný balzám na rty - Máta - 6 g a po několika dnech používání mohu konstatovat, že jsem si vybral skvěle.